Cała Polska robi pompki dla chorych dzieci, robimy i my

Gdy nasze liceum zostało nominowane przez Szkołę Podstawową w Wietrzychowicach, podjęliśmy wyzwanie i włączyliśmy się w akcję #GaszynChallenge. Pomimo tego że są wakacje, spora grupa uczniów i nauczycieli zjawiła się w szkole, by wykonać zadanie. Pompowali wszyscy – w miarę sił i możliwości. Liczyła się dobra wola, zabawa, a przede wszystkim cel: pomoc chorym dzieciom. Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji! Cieszymy się, że zawsze możemy na Was polegać!

#GaszynChallenge wciąż trwa. Czekamy na wykonanie zadania przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Szkołę Podstawową nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Miejską Bibliotekę Publiczną im. M. Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej. Liczymy na Was!