Konkurs języka angielskiego Master of Selfcheck

Dnia 24 maja 2021 r. odbędzie się wewnątrzszkolny jednoetapowy konkurs języka angielskiego „Master of Selfcheck”. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 28 maja 2021 r.

Zakres materiału do konkursu obejmuje:

• DLA KLAS I: słownictwo i gramatykę z podręcznika „Focus 3 second edition” / Pearson oraz podstawowe informacje o Wielkiej Brytanii i Rodzinie Królewskiej
  • DLA KLAS II: słownictwo i gramatykę z podręcznika „Repetytorium maturalne zakres podstawowy” / Pearson oraz podstawowe informacje o Wielkiej Brytanii i Rodzinie Królewskiej

Konkurs odbędzie się w formie pisemnej, stacjonarnie. Test będzie zawierał wspólne zadanie ze słuchu dla klas I i II oraz odrębne zadania słownikowe, gramatyczne i krótką wypowiedź pisemną (e-mail lub wpis na blog).

Zgłoszenia do konkursu przyjmuje pani Magdalena Bobro oraz pan Paweł Duda do 15 maja 2021 r. za pośrednictwem e-dziennika, MS Teams lub ustnie.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE! CHECK YOURSELF!