Trzeci sezon Szkolnego Turnieju Debat w I LO

Już dwa dni debat naszego szkolnego turnieju za nami. Przedstawiam Wam krótką fotorelację i pierwsze wyniki pojedynków #DebataILO. Starcie na słowa w pojedynku klas 1f i 2d nad tezą Współcześni artyści są niedoceniani, wygrała grupa Propozycji – klasa 1f przewagą punktów 18:12. Spotkanie klas 1a i 3d zakończyło się wygraną strony Propozycji- kl. 1a, która zwyciężyła przewagą punktów 24:21. Klasy debatowały nad tezą: Należy rozmawiać o śmieci. Najlepszymi mówcami tych dwóch pojedynków zostali wybrani: Emilia Szczygieł ( kl.1f), Wiktor Bielaszka ( kl.2d) , Zosia Masłoń-Sendor i Filip Broda( kl.1a), Kacper Grzech i Brajan Partyński( kl.3d). Marszałkiem i Sekretarzem debaty był Adam Ziemian i Konrad Wybraniec z klasy 3c.