Od dnia 12 do 25 marca 2020 roku zajęcia w szkole zostają zawieszone

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki  w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że od dnia 12 do 25 marca 2020 roku zajęcia w szkole zostają zawieszone.

Drodzy Uczniowie,

pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikajcie miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, centra handlowe), starajcie się pozostać w swoich domach, ograniczcie kontakty towarzyskie. Pamiętajcie o przestrzeganiu podstawowych zasad ochrony przed zarażeniem wirusem.

Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki.
Odpowiedzialnie wykorzystajcie czas zawieszenia zajęć. Nauczyciele w najbliższym czasie prześlą Wam materiały do samodzielnej pracy w domu. Wykonanie zadań, które otrzymacie, jest obowiązkowe (ćwiczenia te mogą zostać ocenione).