Wyniki konkursu języka angielskiego „Master of Selfcheck”

W dniu 15 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu języka angielskiego „Master of Selfcheck”.

Ci, którzy podjęli wyzwanie, zmierzyli się z pytaniami konkursowymi przygotowanymi w formie mini-matury w zakresie rozszerzonym oraz z testem kulturowym. Wszyscy wyszli z tej próby zwycięsko!

Pan Dyrektor, Michał Wolak, wręczył laureatom nagrody książkowe. Dwie osoby zostały wyróżnione. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe certyfikaty, markowe torby z logo Powiatu Dąbrowskiego oraz zakładki do książek z cytatem filozoficznym.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Dziękujemy Panu Staroście, Lesławowi Wieczorkowi oraz Pani Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego, Marioli Smolorz za przekazanie upominków dla naszych uczniów, Pani Agnieszce Rucie z Biblioteki I LO za nagrody książkowe oraz Wydziałowi Filozoficznemu UP JP II z Krakowa za mądre zakładki.