Ponadnarodowa mobilność młodzieży – wymiana z Węgrami

Szczegóły już wkrótce!

Rozpoczynamy rekrutację do projektu „Polak, Węgier – dwa bratanki”, który obejmuje wyjazd na Węgry, poprzedzony odpowiednimi przygotowaniami. Projekt jest skierowany do ambitnych uczniów, którzy nie boją się wyzwań, są kreatywni, potrafią znaleźć się w nowych sytuacjach.

Zapraszamy do udziału w tym przedsięwzięciu wszystkich tych, którzy chcą poznać inną kulturę, obyczaje, zawrzeć międzynarodowe przyjaźnie; pragną sprawdzić się w nowych okolicznościach i nabyć nowe kompetencje.

Spodziewamy się dużego zainteresowania, dlatego też na potrzeby projektu zredagowano „Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie”, który szczegółowo określa zasady naboru, prawa i obowiązki uczestników przedsięwzięcia. Wszelkie informacje dostępne są u członków Zespołu Projektowego, który także przeprowadzi rekrutację.

Nie zwlekaj, jeszcze dziś przeczytaj regulamin rekrutacji.

Pamiętaj – czeka na Ciebie wspaniała przygoda!

Liczymy na Twoje zaangażowanie.

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie PMM – „Polak, Węgier – dwa bratanki”