Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

28 marca w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas VIII szkół podstawowych. 47 ósmoklasistów reprezentowało 14 szkół podstawowych z terenu Powiatu Dąbrowskiego. Uczniowie mieli okazję zmierzyć się z testem opartym o zadania typowe dla egzaminu ósmoklasisty. Wszyscy uczestnicy potwierdzili, że w stopniu biegłym opanowali umiejętność posługiwania się językiem, a sam udział w konkursie był świetnym sprawdzianem przed czekającym ich niebawem egzaminem. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje dobrym wynikiem w maju. Ostatecznie, po zaciętej rywalizacji oraz koniecznej dogrywce udało się wyłonić zwycięzców:

1. Jakub Strojny – SP nr 1 Dąbrowa Tarnowska
  2. Emilia Szczygieł – SP Szczucin
  3. Maya Madura – SP Lipiny

Wyróżnienia: Aleksandra Furgał (SP Radwan), Karol Dobrowolski (SP Nieczajna Górna), Emilia Bełzowska (SP Szczucin), Aleksandra Wróbel (SP Szczucin), Kamila Warias (SP nr 2 Dąbrowa Tarnowska).

Wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do rywalizacji i opiekowali się swoimi podopiecznymi w jej trakcie serdecznie dziękujemy. Do konkursu swoich reprezentantów zgłosiły:

SP nr 1 Dąbrowa Tarnowska,

SP nr 2 Dąbrowa Tarnowska,