Spotkanie z ks. prof. dr. hab. Stanisławem Sojką – absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej

28 maja 2021 roku o godzinie 10:00 odbędzie się spotkanie z ks. prof. dr. hab. Stanisławem Sojką – absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej. Ksiądz Stanisław posiada bardzo bogaty dorobek naukowy oraz pełni wiele funkcji: oprócz tego że jest profesorem teologii, wykładowcą Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, członkiem Katedry Patrologii i Historii Kościoła na Wydziale Teologicznym (Sekcja w Tarnowie), jest także m.in. Sekretarzem Krajowym Duszpasterstwa Rolników przy Konferencji Episkopatu Polski, członkiem Rady Prezydenckiej ds. Nauki, zasiada w Radzie Wydziału Teologicznego Sekcja w Tarnowie (UP JP II w Krakowie), jest diecezjalnym duszpasterzem i kapelanem Policji, doświadczonym postulatorem procesów beatyfikacyjnych i kanonizacyjnych etc.

Tematyka spotkania będzie dotykała świata wartości, jak również galerii wspomnień z lat młodości związanych z I LO.

Ze względów bezpieczeństwa spotkanie odbędzie się w formie hybrydowej. Zainteresowanych udziałem prosimy o przysłanie swojego  adresu e-mail na e-mail szkoły: 1lo.dabrowa@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!