Studniówka 2020

„100 DNI 2020” – to hasło, pod którym odbył się tegoroczny bal maturzystów naszego liceum. Studniówka odbyła się 8 lutego 2020 r. w Dworze Czernia. Rozpoczęła się ona o godzinie 19.00 od przemowy przedstawicieli klas trzecich: Rafała Kmiecia z kl. 3a oraz Aleksandry Bernat z kl. 3c.

Uczniowie podkreślili doniosłość uroczystości oraz wyrażając podziękowania za trud włożony w ich wychowanie oraz edukację, wręczyli kwiaty Dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom oraz rodzicom. Następnie głos zabrali: Pan Krzysztof Orwat (przedstawiciel rodziców) oraz Pan Dyrektor Michał Wolak, którzy życzyli wszystkim maturzystom wymarzonych wyników majowego egzaminu oraz wspaniałej zabawy studniówkowej do białego rana. Podobne życzenia przekazała Pani Wicedyrektor Anna Janczak w imieniu Starosty Dąbrowskiego Pana Lesława Wieczorka, Wicestarosty Dąbrowskiego Pana Krzysztofa Bryka oraz Przewodniczącej Rady Powiatu Dąbrowskiego Pani Marty Chrabąszcz. Po wszystkich przemówieniach Pan Dyrektor rozpoczął bal słynnymi słowami: „Poloneza czas zacząć”. Do tradycyjnego tańca młodzież zaprosiła Dyrekcję oraz wychowawców: Pana Mariusza Koniecznego, Panią Małgorzatę Kacałę-Niewiadomską oraz Panią Annę Bugajską. Układ taneczny wraz z uczniami przygotowała Pani Jolanta Borsa. Zabawa trwała przy dźwiękach wspaniałej muzyki do samego świtu. Teraz już tylko matura… Wszystkim maturzystom życzymy jak najwyższych wyników egzaminów oraz dostania się na upragnione kierunki studiów. Powodzenia!