Uroczyste ślubowanie klas pierwszych 2020/2021

23 września 2020 r. odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. W związku z zagrożeniem wirusem COVID-19 tegoroczna uroczystość odbyła się w dwóch turach. Została ona poprowadzona przez Oliwię Trójniak, Wiktorię Bąbę i Przemysława Dynaka. Przedstawiciele klas pierwszych złożyli ślubowanie, iż będą sumiennie wypełniać obowiązki ucznia oraz szanować symbolikę i tradycje szkoły. W imieniu uczniów klas pierwszych głos zabrały Gabriela Kuchnia oraz Wiktoria Kunysz, które w swoim wystąpieniu obiecały w imieniu swoich koleżanek i kolegów, że zrobią wszystko, aby stać się chlubą szkoły. Przedstawiciel klas drugich, Przemysław Dynak, serdecznie przywitał pierwszoklasistów, życząc im sukcesów w nauce i deklarując chęć udzielenia pomocy i wsparcia. Następnie do pierwszoklasistów zwrócił się Dyrektor Szkoły Pan Michał Wolak. Podkreślił, że ślubowanie na sztandar szkoły to zaszczyt i zobowiązanie. Wskazał uczniom, że nauka w naszym Liceum będzie miała znaczny wpływ na karierę edukacyjną każdego licealisty. Wyraził słowa nadziei, iż wszyscy podejmą to zobowiązanie, że postarają się jak najlepiej zapisać na kartach historii szkoły. Na zakończenie życzył uczniom klas pierwszych samych sukcesów, dobrych ocen oraz odwagi w podejmowaniu codziennych uczniowskich wyzwań.