Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

Młodzież naszego liceum uczestniczyła w licznych przedsięwzięciach w związku z organizowanym Wirtualnym Dniem Otwartym Uniwersytetu Pedagogicznego 17 marca 2021 roku.

Program Wirtualnego Dnia Otwartego składał się z dwóch części:

9:00 – 13:00 wykłady, warsztaty, pokazy eksperymentalne (ok 90 propozycji)

14:00 – 17:00 LIVE – transmisja na żywo prowadzona przez studentów serwisu studenckiego LIVE.UP, podczas której widzowie będą mogli spotkać się  z władzami uczelni, pracownikami Biura Współpracy Międzynarodowej (studia zagranicą), Biura Spraw Studenckich (stypendia naukowe, ministerialne, socjalne, domy studenckie), Biura Rekrutacji (zasady rekrutacji, progów punktowych, oferta studiów), Akademickiego Biura Karier (rozwój i kariera, warsztaty, szkolenia, określenie predyspozycji zawodowych),  organizacjami studenckimi ( m.in. Samorząd Studentów, Niezależne Zrzeszanie Studentów).

Podczas spotkania na żywo było można zadawać pytania dotyczące rekrutacji na studia.

W programie również przewidziane zostały konkursy, wywiady oraz spotkania z absolwentami.