Wywiadówka

Zapraszamy Rodziców/Opiekunów prawnych uczniów I LO na spotkanie z Dyrektorem szkoły i wychowawcami, które odbędzie się 23 września 2020 r. (tj. w środę) wg następującego harmonogramu:

16:00  – zebranie rodziców uczniów klas III w sali gimnastycznej (informacja o egzaminie maturalnym)

16:30  – zebrania rodziców z wychowawcami klas:
Klasa 1a – wychowawca p. Janusz Lech – sala C11 (wejście od dziedzińca nowe skrzydło)
Klasa 1b – wychowawca p. Jolanta Jastrząb – sala C12 (wejście od dziedzińca nowe skrzydło)
Klasa 1c – wychowawca p. Anna Bugajska – sala C13 (wejście od dziedzińca nowe skrzydło)
Klasa 1d – wychowawca p. Lidia Ostręga – sala C14 (wejście od dziedzińca nowe skrzydło)
Klasa 2a – wychowawca p. Leszek Lechowicz – sala A4 (wejście główne)
Klasa 2b – wychowawca p. Przemysław Kołodziej – sala B11 (wejście od ul. Żabieńskiej)
Klasa 2c – wychowawca p. Michał Borsa – sala B4 (wejście od ul. Żabieńskiej)
Klasa 2d – wychowawca p. Agnieszka Ruta – sala A16 (wejście główne)
Klasa 2e – wychowawca p. Barbara Golemo (w zast. P. Mariusz Konieczny) – sala A9 (wejście główne)
Klasa 2f – wychowawca p. Jolanta Borsa (w zast. P. Małgorzata Kacała – Niewiadomska) –sala C6 (wejście od dziedzińca nowe skrzydło)
Klasa 3a – wychowawca p. Wioletta Górowska-Kmieć –sala A20 (wejście do dziedzińca)
Klasa 3b – wychowawca p. Monika Piekielniak-Kozik – sala A5 (wejście do dziedzińca)
Klasa 3c – wychowawca p. Anna Zarzycka – sala A15 (wejście do dziedzińca)

Po zebraniach w klasach odbędzie się spotkanie Rady Rodziców w sali B5.

Rodziców prosimy, by udali się wyznaczonym wejściem wprost do sali, w której odbywa się zebranie danego oddziału. Przypominamy o konieczności dezynfekcji rąk przez wejściem do szkoły oraz przestrzeganiu zasady zasłaniania ust i nosa maseczką lub przyłbicą na terenie szkoły. Prosimy o zabranie własnego długopisu.