Zgoda na publikację wizerunku – Facebook

Zgoda na publikację wizerunku w serwisie Facebook

Wyrażam/nie wyrażam* zgodę na zamieszczenie przez I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej wizerunku mojego

dziecka utrwalonego podczas uroczystości szkolnych , imprez szkolnych, zajęć dydaktycznych, wycieczek , konkursów szkolnych którego dziecko było uczestnikiem, na stronie  społecznościowej w serwisie Facebook pod adresem www.facebook.pl/lodobrowatarnowska w celu promowania działalności szkoły oraz osiągnięć i umiejętności dziecka.

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej pragnie poinformować, że serwery serwisu Facebook znajdują się poza UE, gdzie obowiązują inne przepisy     z zakresu ochrony danych osobowych, które w szczególności mogą nie zapewnić dostatecznego poziomu ochrony. Pani/a dane zostaną przetransferowane przez serwis Facebook na jego serwery w celu stworzenia kopii zapasowej oraz w celach związanych z działalnością serwisu.

Zostałem/am poinformowany/a, że podanie danych jest dobrowolne i przysługuje  mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia oraz odwołania zgody.