Bravo, Bravissimo!

Nasza młodzież rozwija swoje pasje, czyli udział uczennicy I LO Joanny Klimczak z klasy 1d w wielkim sukcesie chóru Clave de Sol ze Szczucinia na arenie międzynarodowej.

Chór Clave de sol pod dyrekcją pani Ilony Mach odniósł wielkie zwycięstwo podczas Xth International Choir Festival and Competition “Canco Mediterrania” Barcelona – LIoret de Mar. Chórzyści z powiatu dąbrowskiego zdobyli tam 3 złote medale w kategoriach „folklore”, „pop music” oraz „sacred music”. To pierwszy chór dziecięcy w historii tego konkursu, który zdobył najwyższe miejsca we wszystkich śpiewanych kategoriach.

Niezmiernie cieszymy się, że w murach naszej szkoły uczy się tak utalentowana młodzież!

Serdecznie gratulujemy, a słowa pani Ilony Mach: „Osiągnięty sukces po raz kolejny udowodnił, że ciężka, wytężona i systematyczna praca ma sens, że warto wyznaczać sobie cele i do nich dążyć.” – traktujemy jako motto, by sięgać wysoko i mierzyć daleko.