Godziny pracy biblioteki

Drodzy uczniowie!

W czasie nauki zdalnej macie możliwość wypożyczania książek z naszej szkolnej biblioteki.

Pamiętajcie, że chcąc wypożyczyć daną pozycję, musicie zarezerwować ją poprzez wysłanie wiadomości na Messenger Biblioteka ILO, podając swoje imię i nazwisko, klasę oraz tytuł i autora książki.

Książka będzie dostępna w następnym dniu po otrzymaniu potwierdzenia o jej dostępności, które zostanie wysłane do Was przez bibliotekarzy.

Zamówienia możecie odbierać osobiście lub poprzez Waszych rodziców, starsze rodzeństwo w godzinach pracy biblioteki (informacje o tym, kiedy biblioteka jest otwarta zamieszczone są na stronie szkoły, Facebooku szkoły i biblioteki).

Pamiętajcie o wszystkich obostrzeniach związanych z wprowadzeniem nauczania na odległość ( uczniowie do 16. roku życia nie mogą bez rodzica/opiekuna przemieszczać się w godzinach między 8:00 a16:00).