Wyremontowane pomieszczenia czekają na uczniów!

Każdy remont i modernizacja to poprawa warunków pracy, a tym samym nowa jakość nauki dla naszych uczniów, dlatego cieszymy się, że w czasie wakacji oraz w okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych wykonano w budynku LO niezbędne prace remontowe.

Dzięki wsparciu Powiatu Dąbrowskiego udało się wymienić na nowe zniszczone drzwi we wszystkich salach na parterze w starej części budynku, zachowując przy tym styl i oryginalny wygląd stuletniego wnętrza. (W kolejnych latach planowana jest podobna modernizacja na pierwszym piętrze budynku). W czasie remontu odmalowano również korytarze, przebudowano instalację hydrantową wraz z montażem ośmiu szafek hydrantowych oraz wykonano łazienkę dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wartość wszystkich prac remontowych to kwota rzędu 128 tys. zł.