Stypendium Prezesa Rady Ministrów

12 grudnia podczas uroczystej gali w Auli Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie najlepsi uczniowie ze szkół ponadpodstawowych z rąk Pani Barbary Nowak – Małopolskiego Kuratora Oświaty – otrzymali dyplomy potwierdzające uzyskanie Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2018/2019. Tym zaszczytnym wyróżnieniem nagrodzona została uczennica naszego liceum – Martyna Cholewa-Bąba, uczennica klasy 3b. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia co najmniej  w jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a z pozostałych przedmiotów otrzymuje oceny co najmniej dobre. Gratulujemy Martynie i życzymy dalszych sukcesów w nauce!