Search
Close this search box.

Pracownia mobilna – Konkurs #OSEWyzwanie

Pracownia mobilna, którą nasza szkoła wygrała w ramach Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie, jest już w naszym LO! Konkurs zorganizowany został pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, a do jego wygrania przyczyniły się m.in. prace konkursowe Darii Toczek z kl. I a i Katarzyny Kmiecik z kl. I f.

W skład mobilnej pracowni wchodzi 16 laptopów, myszki oraz szafa przenośna do przechowywania sprzętu. Z pewnością nowe komputery będą ogromnym wsparciem przy prowadzeniu lekcji i wyszukiwaniu informacji z internetowych zasobów edukacyjnych tuż po powrocie do szkoły. Mamy nadzieję, że zajęcia prowadzone przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu będą przyjemnością zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli, a mobilna pracownia pomoże osiągnąć oczekiwane rezultaty nauczania.
Ogólnopolska Sieć Edukacyjna zapewnia również szkole dostęp do szybkiego, bezpłatnego i bezpiecznego Internetu, który znacznie ułatwi zdobywanie wiedzy i przyczyni się do upowszechnienia zdalnych form kształcenia, rozwijając kompetencje informacyjne, zarówno uczniów, jak i nauczycieli.

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content