Search
Close this search box.

Projekt „Zielona strefa aktywności międzylekcyjnej“

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ, ABSOLWENTÓW LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI     

przedstawia

Projekt „ Zielona strefa aktywności międzylekcyjnej“

Już od jakiegoś czasu nasi uczniowie zgłaszali problem braku miejsca rekreacyjnego w otoczeniu szkoły, takiego, żeby można było wyjść na przerwę, zjeść śniadanie, poczytać książkę czy porozmawiać z przyjaciółmi.

I W KOŃCU SIĘ UDAŁO!

Przy współpracy i wsparciu Fundacji Orlen.

 Fundacja ORLEN rozstrzygnęła III edycję programu „Moje miejsce na Ziemi”

„Moje miejsce na Ziemi” to największy program grantowy PKN ORLEN dla społeczności lokalnych. W ciągu trzech dotychczasowych edycji spółka na wsparcie lokalnych inicjatyw przeznaczyła łącznie ponad 7 mln zł. Pomoc trafiła do blisko 900 organizacji.​

Zrealizujemy marzenie naszych uczniów o możliwości korzystania z zieleni przyszkolnej. Dzięki Fundacji Orlen i jej wsparciu finansowemu zrewitalizujemy teren i damy możliwość aktywnego wypoczynku nie tylko naszym uczniom, ale tez małym uczestnikom Footboll Academy, ich rodzicom i innym nieformalnym grupom sportowym.

Projekt realizowany będzie od 01.09.2020 do 30.06.2021 i zakłada wybudowanie mini terenu rekreacyjnego w otoczeniu LO.

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content