Search
Close this search box.

Walczymy o powrót Łukasza do zdrowia!

Łukasz zawsze dostarczał powodów do dumy i radości. Od pięciu lat ma wspaniałą żonę, 2 lata temu został tatą cudownej Oli. Jego życie było spokojne i szczęśliwe, każdego dnia realizował swoje marzenia i planował przyszłość swojej rodziny.

Wszystko zmieniło się w styczniu, kiedy w drodze do pracy uległ wypadkowi komunikacyjnemu. W ciągu chwili życie nas wszystkich zmieniło się diametralnie! Nikt z nas nie mógł być przygotowany na utratę syna, męża, a szczególnie malutka Ola  na stratę ukochanego taty. Na szczęście los się do nas uśmiechnął i choć rokowania były bardzo złe, Łukasz jest dzisiaj z nami.

Łukasz jest częściowo sparaliżowany, wymaga całodobowej opieki i intensywnej rehabilitacji. Jesteśmy pełni wiary i nadziei, że dzięki ciężkiej pracy Łukasz odzyska zdrowie sprzed wypadku. Jednak koszty wieloletniej rehabilitacji przewyższają nasze finansowe możliwości, dlatego bardzo prosimy o wsparcie wszystkich tych, którym los Łukasza nie jest obojętny. Niczego nie pragnę tak, jak zdrowia syna. Chciałbym, żeby wnuczka  znów miała przy sobie Tatę, który będzie ją kochał i wspierał. Błagam, pomóżcie nam odzyskać Łukasza!

Roman – ojciec Łukasza

Szczegółowe informacje na stronie: siepomaga.pl

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content