Search
Close this search box.

Sukces uczennic naszej szkoły!

Dwie uczennice naszego liceum, Joanna Ostręga (klasa 3b) i Julia Lamch (klasa 1b) mogą ponownie pochwalić się wielkimi sukcesami. Tancerki Studia Tańca Honorata w Tarnowie, które trenują pod okiem Pani Honoraty Włoch-Kowalczyk, 20.11.2020 roku razem z innymi tancerkami formacji Power Girls wygrały XXIII Krajowe Mistrzostwa Cheerleaders w Kielcach (drużynowo). Ponadto w konkurencji duety Freestyle Pom Senior Joanna Ostręga wraz z Dominką Brożek zdobyły tytuł mistrzyń Polski, a Julia Lamch wraz z Oliwią Robak tytuł wicemistrzyń Polski. 21.11.2020 roku w 3. Mistrzostwach Polski w Cheerleadingu Sportowym w Raszynie drużyna Power Girls zdobyła złoto i tym samym wygrała eliminacje krajowe do przyszłorocznych MISTRZOSTW EUROPY I ŚWIATA. Joasia i Dominka zdobyły tam drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy i cieszymy się z sukcesów naszych uczennic!

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content