Search
Close this search box.

Konkurs: „Wspomnienie zaklęte w fotografii”

Z okazji zbliżających się obchodów stulecia I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej pragniemy przygotować pamiątkową pocztówkę związaną z naszą szkołą. Mamy nadzieję, iż nasi obecni uczniowie lub absolwenci posiadają ciekawe zdjęcia z czasów uczęszczania do liceum (ich samych lub kogoś z rodziny). W związku z tym ogłaszamy konkurs, w którym można wygrać nagrody w dwóch kategoriach:
1) Pocztówka z I LO – zachęcamy do zaprojektowania pocztówki z naszą szkołą w roli głównej i przesłania projektu na adres: olidia@vp.pl
2) Pamiątkowa fotografia – należy zeskanować lub sfotografować zdjęcia związane z naszą szkołą (im starsze, tym lepsze), które być może ktoś z Waszej rodziny posiada. Następnie proszę przesłać je na wyżej podany adres e-mail. Można też dostarczać oryginały zdjęć do szkoły do pracowni C14. Zostaną one oddane po ogłoszeniu wyników konkursu.
Najbardziej interesujące projekty i zdjęcia zostaną nagrodzone. Na Wasze propozycje czekamy do 29 stycznia 2021 roku. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 12 lutego 2021 roku.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!
Organizatorzy konkursu: Lidia Ostręga i Anna Bugajska

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content