Search
Close this search box.

Spotkanie z Małgorzatą Orawską, poetką, absolwentką naszego liceum

Dnia 5 marca 2021 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z Małgorzatą Orawską, poetką, absolwentką tutejszego liceum. Ze względu na pandemię przeprowadzono je w formie online  przy użyciu aplikacji Microsoft Teams. Wzięli w nim udział nauczyciele, uczniowie klas: I a, II a, II c oraz III c. Wśród zaproszonych gości znalazł się również były wychowawca pani Małgorzaty profesor Stanisław Mazur. Spotkanie przebiegało w miłej, wręcz rodzinnej atmosferze. Nasza absolwentka opowiedziała nam o swej pasji do poezji, działalności w fundacji „Cordare”, a także podzieliła się swymi wspomnieniami z czasów licealnych. Uroczystość wzbogaciły występy naszych uczniów, którzy recytowali wiersze artystki oraz zaśpiewali utwory z repertuaru SDM-u i Wolnej Grupy Bukowina. Pod koniec spotkania Pan Dyrektor nadał Pani Małgorzacie tytuł Honorowego Absolwenta I Liceum  Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej.                                                                                              

To wydarzenie wpisało się w cykl spotkań związanych z obchodami 100-lecia istnienia naszego liceum.

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content