Search
Close this search box.

Dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

I Licem Ogólnokształcące im. T. Kościuszki otrzymało dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych! 31 marca 2021 r. Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski wręczył dyrektorowi Michałowi Wolakowi symboliczny czek na 1 300 000 zł.  Pieniądze mają zostać przeznaczone na modernizację energetyczną budynku I LO.  Zaplanowano m.in.:  wymianę stolarki, oświetlenia, budowę farmy fotowoltaicznej, modernizację centralnego ogrzewania i centralnej wody użytkowej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Dzięki zdobytym funduszom szkoła zyska nie tylko nowy wygląd, ale również stanie się nowocześniejsza i bardziej przyjazna dla uczniów i środowiska.

Jest nam szczególnie miło, że dofinansowanie zyskaliśmy w roku, w którym I Liceum Ogólnokształcące obchodzi jubileusz 100–lecia szkoły. Dzięki wsparciu tej inwestycji odnowiony budynek będzie służył kolejnym pokoleniom młodzieży.

Dziękujemy Posłowi na Sejm RP Wiesławowi Krajewskiemu oraz Staroście Powiatu Dąbrowskiego  Lesławowi Wieczorkowi za zaangażowanie i pomoc we wdrażaniu inwestycji.

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content