Search
Close this search box.

Uroczyste zakończenie szkoły uczniów klas trzecich

30 kwietnia 2021 roku pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że niemożliwe było zorganizowanie uroczystej akademii. Mimo to z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Absolwenci otrzymali świadectw ukończenia szkoły. Zostały rozdane nagrody i dyplomy za wysokie wyniki w nauce, 100% frekwencję, pracę na rzecz społeczności uczniowskiej, reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym, zawodach sportowych, konkursach i olimpiadach.

Uczniowie klasy Straży Granicznej otrzymali certyfikaty potwierdzające ukończenie tego kierunku. Tegoroczni absolwenci są pierwszym rocznikiem w naszej szkole, który ukończył profil SG.

Klasy drugie przygotowały życzenia oraz wirtualne pożegnanie dla koleżanek i kolegów – ABSOLWENTÓW I LO 😉

Drogie koleżanki i koledzy!

W imieniu całej społeczności uczniowskiej dziękujemy Wam za wspólne lata spędzone razem w murach naszej szkoły. Miło nam było spotykać starszych kolegów i koleżanki na korytarzach, podczas przerw. Dziękujemy zeszłorocznemu samorządowi za owocną pracę na rzecz szkoły. Będzie nam Was brakowało.

Wszystko ma jednak swój początek i koniec. Czas Waszych zmagań zakończył się sukcesem. Przed Wami jeszcze egzaminy maturalne. Wierzymy, że poradzicie  sobie bardzo dobrze, że Wasza praca, okres przygotowań do egzaminu dojrzałości zaowocuje osiągnięciem wysokich wyników.

Życzymy Wam szerokiej drogi! Jesteśmy przekonani, że gdziekolwiek rzuci Was los, będziecie godnie reprezentować naszą szkołę. Pamiętajcie też, że jej drzwi będą dla Was zawsze otwarte.

Kochani! Żegnamy Was życzeniami płynącymi z głębi serca. Niech omijają Was troski, smutki i zwątpienia, a towarzyszy radość, zrozumienie i przyjaźń.

Drodzy maturzyści! Trzymamy za Was kciuki !!!  Powodzenia!!!

 

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content