Search
Close this search box.

Koniec wieńczy dzieło

Koniec wieńczy dzieło czyli podsumowanie innowacji pedagogicznej w I LO 

Realizowana w I LO innowacja pedagogiczna, ‘Penfriends – Przyjaciele korespondencyjni’, dobiega końca. Majowe listy stanowią podsumowanie projektu. Uczniowie dzielili się swoimi refleksjami na temat tego, czym jest przyjaźń, miłość w życiu człowieka oraz jaką wartość stanowi dla każdego z nas. Wymieniliśmy się nadziejami na oczekiwane z niecierpliwością spotkanie twarzą w twarz, które będzie ukoronowaniem międzynarodowej mobilności ‘Pole and Hungarian brothers be’.

Na ręce pani Gabrieli, koordynującej projekt ze strony węgierskiej, zostały złożone nieformalne podziękowania dla Niej, dla zaangażowanych nauczycieli oraz Dyrekcji za pomoc, wsparcie, wszelkie rady i cenne wskazówki dotyczące planowanej wymiany młodzieży. Ufamy, że wkrótce kumulowane przez cały rok serdeczności będą mogły znaleźć swe ujście w postaci wspólnie spędzanego czasu i dzielenia się sobą.

Wdzięczność za przebyty razem, choć krótki jeszcze, odcinek drogi, najlepiej wyrażają słowa A. de Saint-Exupéry: „Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.” / „Friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly.”

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content