Search
Close this search box.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Rok szkolny 2020/2021 stał się historią! Koniec lekcji, klasówek i prac domowych, a przed nami dwa miesiące wakacji. Uroczyste  zakończenie roku szkolnego, które miało miejsce 25 czerwca 2021 r., zgromadziło na szkolnym orliku uczniów, rodziców, przedstawicieli organu prowadzącego, nauczycieli i pracowników szkoły.

Wicestarosta Powiatu Dąbrowskiego Pan Krzysztof Bryk, Pan Dyrektor Michał Wolak oraz Pani Wicedyrektor Anna Janczak wręczyli świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe i upominki od Starostwa Powiatowego dla uczniów, którzy osiągnęli średnią ocen 5.0 i wyżej. Takich uczniów w naszym liceum jest 18, natomiast świadectwo z czerwonym paskiem  otrzymało 40 uczniów klas pierwszych i drugich. Uroczyście zostały wręczone również listy gratulacyjne dla rodziców młodzieży wyróżniającej się w nauce.

Pomimo że w czasie tego roku szkolnego dominowało nauczanie na odległość, nasi licealiści byli aktywni na wielu polach,  pracowali w Samorządzie Uczniowskim, z sukcesami brali udział w różnych konkurach i projektach edukacyjnych. Ich praca, osiągniecia i działania zostały docenione, a wyrazem tego było wręczenie dyplomów i wyróżnień. Pan Dyrektor pogratulował uczniom wyników. Na ręce Pana Wicestarosty Krzysztofa Bryka złożył podziękowania za wsparcie, jakie szkoła otrzymuje ze strony Starostwa Powiatowego. Podziękował również rodzicom na czele z Przewodniczącą Rady Rodziców panią Moniką Chrabąszcz za zaangażowanie w życie szkoły oraz nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę. Wszystkim złożył życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.

Po części wspólnej uczniowie wraz z wychowankami udali się do sal lekcyjnych, aby podsumować miniony rok szkolny.

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content