Mecz IX kolejki piłkarskiej Ekstraklasy pomiędzy Bruk-Bet Termalicą Nieciecza a Górnikiem Zabrze

W niedzielę 26 września 2021 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w meczu IX kolejki piłkarskiej Ekstraklasy pomiędzy Bruk-Bet Termalicą Nieciecza a Górnikiem Zabrze. Wyjazd był okazją do spędzenia czasu wolnego w gronie przyjaciół, a jednym z jego celów było uświadomienie młodzieży, że bycie kibicem polega na kulturalnym wspieraniu swojej drużyny, a stadion to miejsce, gdzie możemy przeżywać różne emocje, ale zawsze należy szanować drużynę przeciwną i jej kibiców. Organizacji wyjazdu podjęli się nauczyciele – p. Łukasz Witek oraz p. Paweł Duda. Na trybunach dołączył do nas również Starosta Dąbrowski pan Lesław Wieczorek, który zachęcał młodzież do częstego angażowania się w wydarzenia sportowe – zarówno czynnie jak i w roli kibiców.