Search
Close this search box.

Konkurs Wiedzy na temat 100-letniej historii i tradycji I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki

100 lat dąbrowskiego „Ogólniaka” – pod takim hasłem przebiegał Konkurs Wiedzy na temat 100-letniej historii i tradycji I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, nad którym patronat honorowy objęli Minister Edukacji i Nauki oraz Małopolski Kurator Oświaty.

 W I etapie zmagań uczestnicy musieli przygotować pracę (w dowolnej formie) na temat ucznia I LO w wybranej dekadzie XX lub XXI wieku. Finał odbył się 12 października i polegał na rozwiązaniu testu wiedzy o naszej szkole. Najlepsza okazała się drużyna z Nieczajny Górnej w składzie: Sandra Bartoń, Karol Dobrowolski oraz Karolina Kowal. Drugie miejsce zajęła grupa (Olga Ciecińska, Maksymilian Miłoś, Patrycja Ptak) ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Trzecie miejsce przypadło w udziale Tobiaszowi Pikulowi, Patrykowi Sadko i Adrianowi Wężowi ze Szkoły Podstawowej w Nieczajnie Górnej.

Gratulujemy zwycięzcom! Dziękujemy wszystkim uczestnikom zmagań za podjęcie wyzwania oraz ich opiekunom  za przygotowanie uczniów do konkursu.

Konkurs zorganizowali: p. A Janczak, p. P. Kołodziej i p. A. Ruta.

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content