Search
Close this search box.

IV Dąbrowski Bieg Niepodległościowy

6 listopada 2021 r. w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się „IV Dąbrowski Bieg Niepodległości”. Organizatorem zmagań biegowych było Stowarzyszenie Sportowe Run Team Dąbrowa Tarnowska. W tym nietypowym sposobie uczczenia odzyskania niepodległości wzięli udział również uczniowie naszej szkoły: Oliwia Marciniec, Eryk Antosz, Przemysław Dynak wraz z Panią Olgą Kopała. Trasa poszczególnych biegów przebiegała alejkami parku, a nasi zawodnicy mieli do pokonania 2km. Serdecznie gratulujemy wszystkim biegaczom, a naszym uczniom dziękujemy za aktywne świętowanie odzyskania przez nasz kraj wolności.

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content