Search
Close this search box.

Projekt e-twinningowy pod nazwą „OUR BOOK CLUB”

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w międzynarodowym projekcie e-twinningowym pod nazwą „OUR BOOK CLUB”, który ma na celu promocję czytelnictwa, rozwijania kompetencji językowych i cyfrowych a także integracji młodzieży i nauczycieli z różnych krajów. Współpraca z partnerami z Turcji, Grecji, Francji oraz Hiszpanii polega na dyskusji n/t dzieł literackich, wykonywaniu różnego typu działań za pośrednictwem aplikacji i narzędzi multimedialnych (m.in. Voki, Tripline, Pixiz, PowerPoint), dzieleniu się pomysłami oraz wymianie spostrzeżeń. Wybór projektu nie był przypadkowy, gdyż jest on także częścią większego przedsięwzięcia realizowanego w naszej szkole – projektu HUMINE. Wraz z sześcioma uczennicami projektem zajmuje się dwójka nauczycieli języka angielskiego – p. Magdalena Podkówka oraz p. Paweł Duda.

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content