Search
Close this search box.

Występ Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza zakończył obchody 100-lecia istnienia naszej szkoły

Niedzielny koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej pod dyrygenturą Krzysztofa Madziara i ze znakomitymi solistami: Natalią Zabrzeską – Borowiec i Wacławem Wacławiakiem wzbudził wielkie uznanie licznej publiczności zgromadzonej w kościele pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej. Występ tak znamienitego zespołu pozwolił w wyjątkowy sposób uczcić 100-lecie istnienia naszej szkoły i podsumować cały rok jubileuszowy. Artyści pod kierunkiem swego kapelmistrza, naczelnika orkiestry Leszka Mieczkowskiego, dali z siebie wszystko. Zaprezentowali bogaty repertuar utworów wokalno-instrumentalnych, głównie o tematyce patriotycznej, wzbudzając uznanie zgromadzonych słuchaczy.

To niezwykłe wydarzenie muzyczne zorganizowane we współpracy z Samorządem Powiatu Dąbrowskiego oraz parafią pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej poprzedziła msza święta z oprawą liturgiczną orkiestry.

Koncert swoją obecnością zaszczycili: Pan Wiesław Krajewski – poseł na Sejm RP, Pan Lesław Wieczorek – Starosta Dąbrowski, Pan Krzysztof Bryk – Wicestarosta, Pani Marta Chrabąszcz – Przewodnicząca Rady Powiatu, mjr SG Paweł Grabarek – Komendant Placówki Straży Granicznej w Tarnowie.

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content