Działania przedświąteczne Szkolnego Klubu Wolontariatu

„Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje.” Jan Paweł II

W ostatnim czasie Szkolny Klub Wolontariatu przeprowadził wiele przedsięwzięć:• Przekazanie potrzebnych artykułów, przyborów szkolnych i słodkich upominków na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Dąbrowie Tarnowskiej z okazji dnia Św. Mikołaja;

• Podarowanie podopiecznym Hospicjum i DPS w Dąbrowie Tarnowskiej własnoręcznie wykonanych kartek świątecznych z życzeniami oraz słodkim upominkiem;

• Podarowanie podopiecznym DPS w Kupieninie własnoręcznie wykonanych kartek świątecznych z życzeniami oraz słodkim upominkiem;

• Przekazanie karmy i ciepłych koców dla organizacji „Pies i kot na manowcach” w Dąbrowie Tarnowskiej;

Uczniowie wolontariatu pomagali podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy w Dąbrowicy w warsztatach Świątecznych. Wspólnie przygotowaliśmy świąteczne lampiony. Niestety z powodu trwającej pandemii młodzież naszego LO nie mogła osobiście spotkać się z podopiecznymi DPS, jak bywało to w poprzednich latach.

Koordynatorami akcji świątecznych w szkole były: Pani Izabela Jaroń-Romanowska i Pani Monika Piekielniak-Kozik jako opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz Pani Agnieszka Ruta jako opiekun Samorządu Szkolnego Dziękujemy młodzieży i wszystkim pracownikom szkoły, którzy wsparli działania Szkolnego Klubu Wolontariatu.