Search
Close this search box.

Dzień otwarty

21 marca w odbyły się Dni Otwarte naszego Liceum. Ósmoklasiści ze szkół z całego powiatu mieli okazję poznać ofertę LO. Od godziny 9 czekały na nich liczne atrakcje: – prezentacja klas z poszczególnymi rozszerzeniami; – pokaz klasy mundurowej, – układ taneczny przygotowany przez nasze uczennice, – pokaz pierwszej pomocy, – rozmowy z uczniami naszej szkoły, Ósmoklasiści mieli także okazję zobaczyć nasze „tańczące” roboty zaprogramowane dzięki SKRIBOT oraz zapoznać się z możliwościami drukarki 3D. W przerwach na uczniów czekał słodki poczęstunek. Dziękujemy za fantastyczną atmosferę i mamy nadzieję – DO ZOBACZENIA!

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content