Search
Close this search box.

Wyjazd studyjny do Brukseli dla uczestników projektu #MłodziMałopolanie.EU – powrót

Środa 22 czerwca 2022 była ostatnim dniem studyjnego do Brukseli dla uczestników projektu #MłodziMałopolanie.EU, zrealizowanego pod auspicjami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Uczestnicy projektu odbyli wizytę w Komitecie Regionów, a także mieli możliwość spotkanie z przedstawicielem tej instytucji, panem Damianem Weymannem – tłumacz pracujący od wielu lat w strukturach Unii Europejskiej.
Znalazł się też czas na pożegnalny wspólny obiad, aby następnie udać się na lotnisko Bruksela-Charleroi i wrócić do Polski, pełni niezapomnianych wrażeń i przeżyć.
Jesteśmy dumnie, ze w gronie reprezentantów podczas wyjazdu studyjnego znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Patryk Pikul oraz Mateusz Ptak z klasy 3a. Mamy nadzieję, ze dzięki zdobytym doświadczeniom i wiedzy młodzi uczestnicy projektu będą mogli w swoich środowiskach – klasie, szkole, miejscowości – pełnić rolę ambasadorów Funduszy Europejskich w Małopolsce, zachęcając innych do aktywnego korzystania z możliwości, jakie dają nam środki unijne oraz uświadamiać mieszkańcom efekty ich wdrażania w najbliższym otoczeniu i regionie.

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content