Search
Close this search box.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Rok szkolny 2021/2022 stał się historią! Koniec lekcji, klasówek i prac domowych, a przed nami dwa miesiące wakacji. Zakończenie roku szkolnego wspólnie z nami świętowali znamienici goście: Poseł na Sejm RP Pani Anna Pieczarka oraz Starosta Powiatu Dąbrowskiego Pan Lesław Wieczorek. Skierowali oni do młodzieży oraz pracowników szkoły okolicznościowe życzenia, pogratulowali uczniom osiągniętych wyników w nauce.
W czasie tego roku szkolnego nasi licealiści byli aktywni na wielu polach, pracowali w Samorządzie Uczniowskim, z sukcesami brali udział w różnych konkurach i projektach edukacyjnych. Ich praca, osiągnięcia i działania zostały docenione, a wyrazem tego było wręczenie świadectw z wyróżnieniem, dyplomów i nagród. Ci, którzy osiągnęli średnią ocen 5.0 i wyżej, otrzymali upominki od Starostwa Powiatowego. Uroczyście zostały wręczone również listy gratulacyjne dla rodziców młodzieży wyróżniającej się w nauce.
Pan Dyrektor pogratulował uczniom wyników. Na ręce Pani Anny Pieczarki oraz Pana Starosty Lesława Wieczorka złożył podziękowania za wsparcie, jakie szkoła otrzymuje ze strony rządu oraz Starostwa Powiatowego. Podziękował również rodzicom na czele z Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Beatą Sową za zaangażowanie w życie szkoły oraz nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę. Wszystkim złożył życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.
Po części wspólnej uczniowie wraz z wychowankami udali się do sal lekcyjnych, aby podsumować miniony rok szkolny.

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content