Search
Close this search box.

Rozpoczęła się rekrutacja do projektu MChE

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej rozpoczyna rekrutację uczniów do projektu „Zajęcia dodatkowe dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej w roku szkolnym 2022/2023″.

Nabór uczniów jest prowadzony przez szkołę w dniach 5 – 14 października 2022 roku. Regulamin rekrutacji został zamieszczony w załącznikach.

Celem projektu jest realizacja innowacyjnych zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem potencjału szkół wyższych w regionie poprzez prowadzenie wirtualnych zajęć wykładowych i laboratoryjnych w oparciu o infrastrukturę i nowoczesną technologię informacyjno – komunikacyjną, co pozwoli na podniesienie poziomu nauczania oraz kształtowanie kompetencji kluczowych.

Uczniowie, którzy wezmą udział w procesie rekrutacji i zakwalifikują się do projektu będą uczestniczyć w zajęciach on-line z przedmiotów: biologia, język angielski oraz w kołach naukowych z przedmiotów: matematyka, biologia, chemia, język angielski. Zajęcia on-line będą realizowane we współpracy z uczelniami wyższymi w Krakowie i Tarnowie. Projekt obejmuje również zakup materiałów dydaktycznych do przeprowadzenia zajęć i kół naukowych.

 

Zał.5 – Wyrażanie zgody na przetwarzanie danych osobowych

Zał.6 – Oświadczenie o wizerunku

Zał.7 – Wzór protokołu rekrutacyjnego

 

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content