Szaleństwa licealistów na lodowisku

Dnia 9 grudnia bieżącego roku odbył się wyjazd na lodowisko do Dębicy. Uczestnikami wyjazdu byli uczniowie klasy 1b oraz klasy 1e wraz z wychowawcami p. Olgą Kopałą oraz p. Arturem Nowakiem. Celem wycieczki była propagowanie sportu zimowego, aktywnego stylu życia, a także doskonalenie umiejętności łyżwiarskich oraz dobra zabawa. Wychowankowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na lodowisku. Mimo, iż nie wszyscy byli ekspertami w jeździe na lodowisku szybko nabrali nowych umiejętności i jeździli całkiem nieźle. Nie obyło się bez upadków i czasem przydała się koleżeńska pomoc. Wycieczce towarzyszyła miła atmosfera, a uczestnikom dopisywało poczucie humoru. Wszyscy wrócili zadowoleni oraz uśmiechnięci czyli wyjazd możemy uznać za udany.