Zawody powiatowe w pływaniu indywidualnym i drużynowym dziewcząt i chłopców

Kolejne sportowe osiągnięcia naszych licealistów
W piątek 16 grudnia br. na Krytej Pływalni w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się zawody powiatowe w pływaniu indywidualnym i drużynowym dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano w ramach Licealiady. Wzięło w nich udział trzydziestu siedmiu uczniów reprezentujących szkoły: I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego, Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu oraz Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Nasza drużyna pływacka liczyła 11 osób. Oto wyniki indywidualne naszych pływaków:
• Banek Oliwia- I miejsce w stylu dowolnym
• Julia Kupiec- I miejsca w stylu grzbietowym
• Oliwia Marciniec- I miejsce w stylu klasycznym
• Daria Leżoń – II miejsce w stylu grzbietowym
• Karolina Bator- II miejsce w stylu klasycznym
• Gabriela Morawiec- III miejsce w stylu grzbietowym
• Patryk Kaczówka- II miejsce w stylu dowolnym
• Bartłomiej Cioch- II miejsce w stylu klasycznym
• Oliwer Biedak- III miejsce w stylu grzbietowym
Do sztafety drużynowej w kategorii dziewcząt i chłopców przystąpiły następujące drużyny: I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego oraz Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Nasi pływacy zajęli I miejsce w drużynie kobiecej ( Oliwa Banek, Karolina Bator, Julia Kupiec, Oliwa Marciniec) oraz III miejsce w drużynie męskiej (Oliwer Biedak, Bartłomiej Cioch, Rafał Jarosz, Patryk Kaczówka). Po zakończeniu zmagań sportowych nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów oraz medali dla zwycięzców. Serdecznie gratulujemy indywidualnych oraz drużynowych wyników pływackich.