Search
Close this search box.

III miejsce naszych uczniów podczas Zawodów Powiatowych w Piłce Siatkowej Mężczyzn

9 marca 2023 roku w Szczucinie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn, w którym wzięły udział szkoły ponadpodstawowe z powiatu. Nasi uczniowie pod opieką p. Łukasza Witka, przystąpili do rywalizacji w składzie: Miłosz Marciniec 1a, Adam Zych 2a, Piotr Jurczyk 2a, Miłosz Rzepka 2a, Karol Starzec 2d, Mateusz Sumecki 2d, Maciej Płaczek 3a, Miłosz Kwapień 3a, Filip Szymański 3b, Bartosz Kaczocha 3c oraz Patryk Węgiel z 4c.

Mecze były bardzo zaciekłe, a ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce: Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowej w Szczucinie II miejsce: Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej III miejsce: I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej IV miejsce: Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom oraz pozostałym drużynom!

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content