II Dzień Obozu Szkoleniowo-Kondycyjnego klasy Straży Granicznej

II Dzień Obozu Szkoleniowo-Kondycyjnego klasy Straży Granicznej 2d Bieszczady – Cisna.
O godzinie 6 rano spotkaliśmy się na krótkiej zaprawie porannej, a po śniadaniu ruszyliśmy na patrol rozpoznawczy, który rozpoczęliśmy w miejscowości Wołosate. Następnie udaliśmy się w kierunku Przełęczy Bukowskiej, w okolice pasa drogi granicznej polsko-ukraińskiej. Po krótkim omówieniu granicy polsko – ukraińskiej oraz jej oznakowania, rozpoczęliśmy dalszy etap w kierunku Góry Halicz, Tarnica. Droga przeznaczona na patrol rozpoznawczy wyniosła ok. 20 km w pięknym, malowniczym terenie połonin bieszczadzkich. W trakcie całego marszu uczniowie wykazali się doskonałą kondycją fizyczną i wielką determinacją w osiągnięciu założonego celu.

Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Województwa Małopolskiego.