Panel dyskusyjny pt. „Młodzi wchodzą do gry – nastolatek vs. rzeczywistość”

26 kwietnia 2023 r. odbył się panel dyskusyjny pt. „Młodzi wchodzą do gry – nastolatek vs. rzeczywistość” zorganizowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej we współpracy z Dąbrowskim Domem Kultury. Była to już trzecia edycja tego wydarzenia. W loży ekspertów zasiedli:
• ks. Bartosz Bąk – doktor teologii praktycznej i komunikacji interpersonalnej w zakresie public relations, prelegent w ramach Uniwersytetu Nauczania Społecznego Jana Pawła II;
• Lucyna Krzemińska – doradca zawodowy, coach, menager projektów, kierownik Biura Karier, Projektów i Współpracy w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie;
• Ewa Łączyńska-Widz – absolwentka historii sztuki, dyrektorka Biura Wystaw Artystycznych w Tarnowie;
• Karolina Mika – dyplomowana instruktorka tańca współczesnego oraz tancerka krakowskiego Teatru Tańca DF, założycielka grupy tańca współczesnego MIKATAN.
Eksperci dyskutowali na temat pokolenia „Z”, oczekiwań nastolatków, ich predyspozycji, problemów, z jakimi muszą się zmierzyć. Sporo miejsca poświęcono również temu, jak młodzi odnajdują się na rynku pracy, czego wymagają od nich pracodawcy, co trzeba zrobić, żeby osiągnąć sukces.
Dyskutującym uważnie przysłuchiwali się zaproszeni goście: Krzysztof Kaczmarski, burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, Krzysztof Bryk, wicestarosta powiatu dąbrowskiego, Bogusława Molak, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, Anna Jastrzębiec-Witowska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej oraz przedstawiciele instytucji, nauczyciele oraz młodzież I LO w Dąbrowie Tarnowskiej.

Informacje o aktualności

Przydatne Informacje

Adres szkoły

Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Dane kontaktowe

0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

Regulamin rekrutacji

Dokumenty rekrutacyjne

Rekrutacja online

Skip to content