Harmonogram przeprowadzenia próby sprawności fizycznej

12 czerwca odbędzie się próba sprawności fizycznej dla uczniów klas ósmych, którzy złożyli wnioski o przyjęcie do klasy mundurowej. Próba zostanie przeprowadzona w sali gimnastycznej przy I LO. Obowiązuje strój sportowy oraz sportowe obuwie zamienne. W miejscu zbiórki należy się zgłosić z dokumentem tożsamości (np. dowód osobisty, legitymacja szkolna) i oświadczeniem rodziców o wyrażeniu zgody na przystąpienie do próby sprawności fizycznej (jeśli nie została złożona wcześniej).

Ze względu na dużą liczbę kandydatów próba zostanie przeprowadzona w różnych godzinach według następującego harmonogramu:

Dziewczęta o nazwiskach zaczynających się na literę:

od A do Ma – godzina 9.00

od Me do Z – godzina 10.00

Chłopcy o nazwiskach zaczynających się na literę:

od A do Ła – godzina 11.00

od Łe do Ż – godzina 12.00

Szczegółowe informacje wraz z kodem, którym uczeń zostanie oznaczony na liście kandydatów, zostaną przesłane pocztą na adres podany we wniosku rekrutacyjnym.