Uroczystość Ślubowania Klas pierwszych

Dnia 14 września miała miejsce w naszej szkole Uroczystość Ślubowania pierwszych klas. Poprzez złożone na sztandar szkoły ślubowanie stali się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.
Uczniowie ślubowali między innymi, że będą rzetelnie uczyć się i uczciwie wypełniać swoje obowiązki, podążać za ideałami prawdy, wolności i dobra, szanować ludzką godność i prawa człowieka, pomagać potrzebującym. Świadomie i odpowiedzialnie podejmować trud bycia patriotą i obywatelem w społeczności lokalnej, państwowej, europejskiej.
Jako symbol przynależności do naszej społeczności szkolnej uczniowie otrzymali pamiątkowe tarcze.
Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, dyrekcja szkoły, nauczyciele i rodzice uczniów klas pierwszych.