Wycieczka do Wrocławia uczniów klasy 2b oraz 2e

23 oraz 24 października 2023 r. uczniowie klas 2b oraz 2e wzięli udział w wycieczce do Wrocławia. W czasie naszej wycieczki spotkaliśmy się z największymi atrakcjami, poznaliśmy urocze zaułki i odkryliśmy tajemnice wrocławskich krasnali. Pierwszy dzień rozpoczęliśmy od zwiedzania Zoo oraz Afrykarium Fascynujące ekosystemy, od pustynnych obszarów po głębokie oceany, zaskoczyły nas różnorodnością i pięknem. Podczas zwiedzania rozegraliśmy grę terenową Bio-Go, której celem było wyszukiwanie poszczególnych gatunków rodzimej fauny i flory. Drugiego dnia przyszedł czas na Panoramę Racławicką. Obejrzeliśmy makietę, która przedstawiała położenia wojsk polskich i rosyjskich podczas bitwy pod Racławicami. Następnie dołączyła do nas pani przewodnik z Just-In Tour -Justyna Kryszkiewicz i ruszyliśmy na podbój miasta. Przy dopisującej nam pogodzie Pani Justyna pokazała nam najciekawsze miejsca i piękne zabytki Wrocławia. Cały czas towarzyszyły nam wrocławskie krasnoludki. Jest ich we Wrocławiu 1030. Zmęczeni, ale pełni wrażeń udaliśmy się w drogę powrotną do Dąbrowy Tarnowskiej.