XIV Turniej Sztuki Recytatorskiej „POSZUKIWANIA” w Dąbrowie Tarnowskiej

24 października w Dąbrowskim Domu Kultury odbyły się eliminacje powiatowe XIV Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”. Wzięli w nim udział uczniowie naszego liceum: Maria Misiaszek z kl. 1d, Aleksandra Tylec z kl. 1d, Wiktor Majka z kl. 1f, Angelika Garstka z kl. 2c, Emilia Ciepiela z kl. 2c, Patrycja Cudak z kl. 3c, Julia Kądzielawa z kl. 4b.

Z przyjemnością przedstawiamy osiągnięcia uczniów naszej szkoły.

I miejsce w kategorii recytacja – szkoły ponadpodstawowe zajęła Emilia Ciepiela z kl. 2c, natomiast Maria Misiaszek z kl. 1d otrzymała wyróżnienie.

I miejsce w kategorii poezja śpiewana – szkoły ponadpodstawowe przyznano Patrycji Cudak z kl. 3c. II miejsce zdobyła Julia Kądzielawa z kl. 4b.

Laureaci podium zostali zakwalifikowani do udziału w turnieju finałowym w Brzesku, który odbędzie się 27 października. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!