All you need is OZE

Dzięki udziałowi w Programie Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej I LO otrzymało 75000 zł dotacji. Udział w projekcie nie tylko pozwolił otworzyć nowoczesną pracownię, ale też sprawił, że młodzież postanowiła zainicjować kampanię edukacyjną dotyczącą odnawialnych źródeł energii. Aby zwiększyć świadomość ekologiczną mieszkańców powiatu dąbrowskiego, uczniowie I LO przygotowali film promujący rozwiązania technologiczne korzystne dla klimatu. Dla młodzieży dbanie o środowisko naturalne jest niezwykle istotną kwestią, dlatego w spocie reklamowym zachęcają, aby prowadzić lepsze i bardziej przyjazne naturze życie. W przystępny sposób tłumaczą, jak można stosować OZE w codziennym życiu. Zwracają uwagę, że inwestycja w technologie dla klimatu to także wyraz troski o naturę i naszą przyszłość na Ziemi, gdyż dzięki nim można powstrzymać zmiany klimatu.