Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 10 listopada w naszym liceum odbyła się akademia upamiętniająca 105 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Na początku uroczystości, Pan Dyrektor Michał Wolak powitał przybyłych gości: wicestarostę, Pana Krzysztofa Bryka oraz naczelnika Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia, Panią Mariolę Smolorz oraz wszystkich zgromadzonych. Po przemówieniach nastąpiła krótka część artystyczna, która oddała cześć bohaterom niegdyś walczącym i poświęcającym życie za wolność naszej ojczyzny. Akademia została przygotowana przez Panią Małgorzatę Ciecińską, Panią Małgorzatę Kacałę-Niewiadomską wraz z klasą 2f oraz Panią Annę Zarzycką z klasą 3c. Fotorelację z tego wydarzenia można zobaczyć w galerii szkolnego FB. Serdecznie zapraszamy.