Finał Konkursu Fotograficznego „Wolność jest w nas”

W ubiegłym tygodniu odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów uznania oraz nagród dla młodzieży, która wzięła udział w Konkursie Fotograficznym „Wolność jest w Nas”.
Konkurs ów składa się na zespół zadań w ramach Konkursu Ogólnopolskiego pt. „Szkoła dla Niepodległej“,
w którym I LO bierze udział.
Jury Konkursu w składzie: Pani Wicedyrektor, Anna Bugajska, Pani Justyna Wróblewska oraz Pani Magdalena Bobro, miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były piękne. Ostatecznie klasyfikacja konkursowa uzgodniona została następująco:
1 miejsce: Joanna Klimczak – 3d
2 miejsce: Nikola Panek – 3d oraz Agata First – 1d
3 miejsce: Jessica Bobro oraz Szymon Bezak – 1a, jak również Karol Stawarz i Bartłomiej Sowa – 3d.
Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Małek – 4a oraz Mateusz Łapa – 3d.
Dyplomy i nagrody wręczył Pan Dyrektor, Michał Wolak wraz z Paniami z Jury Konkursu, gratulując młodym zdolnym i życząc dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.