Search
Close this search box.

Nasi pływacy na podium

W piątek 15 grudnia br. na Krytej Pływalni w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się zawody powiatowe w pływaniu indywidualnym i drużynowym dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano w ramach Licealiady. Wzięło w nich udział trzydziestu siedmiu uczniów reprezentujących szkoły: I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego oraz Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Nasza drużyna pływacka liczyła 11 osób. Oto wyniki indywidualne naszych pływaków:

   

   • Banek Oliwia- I miejsce w stylu dowolnym

   • Julia Kupiec- I miejsca w stylu grzbietowym

   • Emilia Bator- I miejsce w stylu klasycznym

   • Karolina Bator- II miejsce w stylu dowolnym

   • Oliwia Marciniec- II miejsce w stylu klasycznym

   • Uliana Kasimova– II miejsce w stylu dowolnym
    Do sztafety drużynowej w kategorii dziewcząt i chłopców przystąpiły następujące drużyny: I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego oraz Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Nasze pływaczki zajęły I miejsce w drużynie kobiecej ( Oliwia Banek, Karolina Bator, Julia Kupiec, Uliana Kasimova oraz Gabriela Morawiec). Zmagania sportowe zakończyło się uroczystym wręczeniem dyplomów oraz medali dla zwycięzców. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom indywidualnych oraz drużynowych wyników.

  Informacje o aktualności

  Przydatne Informacje

  Adres szkoły

  Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

  Dane kontaktowe

  0-14 642-23-94 1lo.dabrowa@gmail.com

  Regulamin rekrutacji

  Dokumenty rekrutacyjne

  Rekrutacja online

  Skip to content